Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Szczytnik – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

96 500 zł1 138 m² 84,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na planowanym osiedlu w Szczytniku. Mamy do zaoferowania działkę objętą decyzją o warunkach zabudowy, położoną na obrzeżu Szczytnika, w gminie Jakubów. Ziemia klasy.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 002 m² 84,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Szczytniku. Mamy do zaoferowania działkę z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, położoną w gminie Jakubów. Nieruchomość na krańcu urokliwej wsi, przez.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna, ul. Spacerowa

Duchnów(Szczytnik + 24 km)

10 095 690 zł30 593 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana, objęta mpzp, o powierzchni 30593 m kw., położona jest wzdłuż ul. Spacerowej i Bosmańskiej w miejscowości Duchnów gm. Wiązowna, w rozwojowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Nowodwór

Nowodwór(Szczytnik + 19 km)

89 000 zł4 427 m² 20,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 4400 m Nowodwór, gmina Siennica. Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 4400 m i szerokości 40 metrów, położona w miejscowości Nowodwór (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dobre

Dobre(Szczytnik + 10 km)

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura mówi pierwsze słowo. Osada Leśna Polana to wyjątkowe miejsce dla tych, którzy pragną życia w harmonii z przyrodą - z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Kośminy(Szczytnik + 20 km)

330 000 zł2 904 m² 113,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, która dotyczy działki w m. Kośminy ( gmina Siennica, powiat miński). To propozycja dla każdego, kto szuka spokojnego miejsca do życia , w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Górki

Górki(Szczytnik + 21 km)

1 029 800 zł5 149 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ( budowlana) na sprzedaż Dębe Wielkie | 5149 m | Możliwość podziału Lokalizacja: górki, powiat miński Powierzchnia: 5149 m Status: w trakcie uzyskiwania Warunków Zabudowy (wz).

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna zabudowana Duchnów

Duchnów(Szczytnik + 24 km)

1 330 000 zł3 500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 3500m2 z domen murowanym o wymiarach 5x7m w rejonie Duchnowa.Cena 718.000zł do negocjacji. W okolicy działki i inwestycje deweloperskie.W pobliżu komunikacja miejska linia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Żebrówka

Żebrówka(Szczytnik + 5 km)

175 000 zł1 180 m² 148,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę o pow. 1180 m2, znajdującą się zaledwie 55 min od południowych dzielnic Warszawy (ursynowa i Wilanowa). Działka ma płaskie ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Kępa

Kępa(Szczytnik + 21 km)

235 000 zł4 258 m² 55,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka o charakterze budowlanym zlokalizowana w miejscowości Kępa w gminie Kotuń, powiat siedlecki. Działka o pow. 4258 mkw i wym. 27m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Duchnów

Duchnów(Szczytnik + 24 km)

550 000 zł5 954 m² 92,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka dla dewelopera. Wykonany wstępny projekt kameralnego osiedla - osiem domów (cztery bliźniaki połączone garażami). 3748 m2 to działka przeznaczona na budowę domów, 2206 m2 stanowi działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Grzebowilk

Grzebowilk(Szczytnik + 18 km)

160 000 zł28 300 m² 5,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna o pow. 28300 m2 położona w miejscowości Grzebowilk, gm. Siennica. Szerokość ok. 35 m, długość ok. 930 m. Większość terenu stanowią grunty zadrzewione.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Szczytnik

Szczytnik,mazowieckie

259 000 zł3 052 m² 84,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka - nieruchomość z brzozami! Proponujemy Wam działkę w miejscowości Szczytnik położonej w gminie Jakubów. Wydane bezterminowe warunkami zabudowy na budynek.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij